angliskos-istorijos-apie-idomiausius-vingio-parko-objektus_57_01718804550-3de864cb6f558a4bbb72c80dbff7e81a.jpg

Angliškos istorijos apie įdomiausius Vingio parko objektus

Pamoką sukūrė - Jūratė Leite Monteiro
  • Anglų k.
  • Vingio parkas

Ko dar nežinau apie Vingio parką?

Mokiniai įtvirtina anglų kalbos žinias, atlikdami užduotis susipažįsta su įdomiausiais Vingio parko objektais.

Moksleiviai poromis pagal žemėlapį suranda užduotyje nurodytą Vingio parko objektą, naudodami „Google Lens“ ieško apie jį informacijos, sukuria 5-10 sakinių rišlų pasakojimą ir vaizdo pristatymą.

Pamokoje praktiškai įtvirtinamos anglų kalbos žinios, mokiniai skatinami domėtis Vilniaus kultūros ir istorijos paveldu, bendradarbiauti.

Nuotrauka pamokos autorės.

Susipažinti su Vingio parko įsimintinais objektais, parengti pristatymą anglų kalba.

1. Mokytojas pristato pamokos tikslą ir uždavinius.
2. Mokiniai suskirstomi į poras, ištraukia užduotis.
3. Užduočių atlikimas: moksleiviai pagal žemėlapį ieško savo objekto, prie jo fotografuojasi, internete randa daugiau informacijos, įrašo vaizdo pristatymą anglų kalba.
4. Sutartu laiku klasė susirenka numatytoje vietoje, poros pristato savo darbus.
5. Vertinimas ir įsivertinimas.
6. Refleksija.

Skaitmeninė

Gimtojo miesto, regiono, Lietuvos kultūros ir istorijos paveldas, lankytinos vietos ir pan. Išmaniųjų įrenginių naudojimas mokantis užsienio kalbų.

Vilkpėdės seniūnija, Vingio parkas