anglu-kalbos-pamoka-zaidimu-aiksteleje_57_01719563289-c208b1bd402bf65d6e8b74105eb01bf6.jpg

Spalvų žaidimai parko aikštelėje

Pamoką sukūrė - Kristina Taraškevič
  • Anglų k.,
    Pradinis ugdymas
  • Gerovės parkas
  • 45 min

Ar papasakosiu anglų k. apie žaidimų aikštelę ir spalvas?

Pamokos metu moksleiviai pakartoja ir praktiškai įtvirtina anglų kalbos žodyną apie spalvas, žaidimų aikštelę, mokosi konstruoti sakinius. Pamoka vyksta prie bet kurios pasirinktos žaidimų aikštelės - kuo daugiau joje objektų, tuo geriau.

Pamokos pabaigoje mokiniai užduočių lapuose pažymi matytus objektus, nuspalvina juos realaus objekto spalva. Aptaria savo stebėjimų rezultatus ir, žinoma, pažaidžia aikštelėje!

Siekiant veiklų įvairovės, objektus galima suskaičiuoti arba sukurti žaidimų aikštelės maketą iš rastų gamtinių medžiagų.

Pamokoje vaikai lavina anglų kalbos įgūdžius, pastabumą, mokosi bendrauti ir bendradarbiauti.

Nuotrauka iš https://shorturl.at/8woMa

Įtvirtinti spalvų ir žaidimo aikštelės žodyną anglų k.

1. Mokiniai pasikartoja spalvų, žaidimų aikštelės žodyną, klausimų „Where is?" naudojimą.
2. Keliauja į parke esančią žaidimų aikštelę.
3. Angliškai įvardija, kokius objektus mato aikštelėje ir kokios jie yra spalvos. Žaidžia žaidimą „Kur yra kamuolys?“
4. Įvardiję visus žaidimų aikštelės objektus, užpildo užduoties lapą.
5. Grįžę į klasę, prisimena, kokios spalvos buvo pvz. sūpynės ir ta spalva jas nuspalvina lape.
6. Kiekvienas mokinys anglų kalba trumpai pristato savo paveikslėlį, kiti mokiniai gali papildyti.
7. Refleksija: kas įsiminė, kas labiausiai patiko, kas galėjo būti geriau.

At the park

Naujosios Vilnios seniūnija, Gerovės parkas