dialogai2_1726232853-9fc1574175eae223550d6eaab03e1238.JPG

• Anglų k.
  • Pilies g. 19

Apie ką kalba mieste?

Vilnius - užsienio svečių gausiai lankomas miestas, todėl čia daug galimybių mokytis užmegzti ir palaikyti paprastus dialogus anglų kalba.

Pamokos metu mokiniai grupelėmis keliauja po Vilniaus senamiestį, stabteli pasirinktose vietose (prie universiteto, parduotuvės, pašto, banko, galerijos ir pan.) ir anglų kalba kuria dialogą, atitinkantį aplankytą vietą: prie pašto skyriaus - apie laukiamą siuntą, prie kepyklėlės - apie mėgstamus pyragaičius, prie knygyno - apie pomėgį skaityti, ir t.t. Dialogų kūrimo vietos pateiktos žemėlapyje pamokos medžiagoje, bet galima rinktis ir savo nuožiūra.

Atlikusios užduotį, grupelės susirenka sutartoje vietoje (pvz., Bernardinų sode), dalijasi įspūdžiais, reflektuoja.

Pamokoje lavinami moksleivių kalbiniai ir komunikaciniai įgūdžiai, kuriama draugiška atmosfera, skatinamas pastabumas.

Nuotrauka iš https://shorturl.at/w55Zw

Lavinti kalbinius ir komunikacinius įgūdžius.

1. Mokytojas pristato temą ir užduotį.
2. Mokiniai susiskirsto grupelėmis po du arba tris.
3. Keliauja į pasirinktas vietas mieste, kuria dialogus pagal aplankytas vietas.
4. Sutartoje vietoje (pvz., Bernardinų sode) pristato sukurtus dialogus, reflektuoja.

Mieste

Senamiesčio seniūnija, Pilies g. 19