ne-vaikiskos-dainos_57_01694337202-8679dc157e2c098d7263477bed1840b0.jpg

• KITA,
    Anglų k.
  • Šeškinės turgus

Kaip galime spręsti globalines problemas?

Mokiniai sukurs vaizdo įrašą arba sceninį etiudą, remiantis vaikiška dainele, visiškai jos nemodifikuodami.

Mokiniai lavins sociokultūrinį pažinimą. Gebės atrinkti reikiamą medžiagą. Lavins gebėjimą kritiškai vertinti. Lavins argumentavimo įgūdžius.

Pamoka gali vykti bet kokioje Vilniaus miesto erdvėje. Pamokoje naudojamos planšetės, kuriose bus galima peržiūrėti mokinių paruoštus vaizdo darbus.

Pamokos autoriai: teatro mokytojas metodininkas Gintaras Tubelis ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Liubkevič.

Vaikiškų dainelių interpretacija, jas transformuojant panaudojus globalines tematikas.

Anglų kalbos pamokose:

No prior special preparation needed. The integrated class happens as soon as students learn the vocabulary related to global issues and have enough linguistic capacity to discuss these issues.

Teatro pamokose mokiniai nagrinės globalines problemas.

Remiantis e-terminai.lt, šiuolaikinio pasaulio socialiniai reiškiniai ir procesai, kurie savo apimtimi ir reikšmingumu yra pasaulinio masto, susiję su gyvybiniais visų šalių ir tautų interesais. Globaliniai, nes problemas išspręsti galima tik pasitelkus bendras pasaulio visuomenės jėgas. Visų globalinių problemų centras ir jungianti grandis yra žmonija ir jos ateitis.

Pilietiškumo
Skaitmeninė

Globalių problemų terminų žodynas.

Šeškinės seniūnija, Šeškinės turgus