top-5-place-to-visit-in-vilnius-old-town_57_01711204398-e21c39f1537246229689a89b54036f0d.jpg

„Passive voice“ ir įžymiausi Vilniaus senamiesčio objektai

Pamoką sukūrė - Laura Gadžijeva
  • Anglų k.
  • Katedros aikštė

Ar gerai pažįstate Vilniaus senamiestį?

Dirbdami grupelėse po 3, mokiniai pristato vieną iš penkių įžymių Vilniaus senamiesčio objektų panaudodami teminį miesto žodyną bei „passive voice“ konstrukcijas.

Į savo pristatymą mokiniai turi įtraukti bent 3-4 naujus dalykus apie pasirinktą objektą.

Pamokoje praktiškai įtvirtinami „passive voice“ naudojimo įgūdžiai, mokiniai skatinami domėtis miesto istorija, lavinami darbo grupelėse įgūdžiai.

Iliustracija iš www.alamy.com

Įtvirtinti „passive voice“ naudojimo įgūdžius, sužinoti naujų dalykų apie Vilniaus įžymius objektus.

1. Mokiniai suskirstomi į grupeles po 3 ir gauna užduotį - paruošti 7-8 min pristatymą apie paskirtą objektą.
2. Mokiniai grupelėse ieško įdomios informacijos apie objektą, tariasi, kaip taisyklingai pavartos „passive voice“ struktūras bei teminį miesto žodyną.
3. Klasė keliauja nuo Vilniaus arkikatedros iki Aušros vartų. Pakeliui grupės pristato atliktą užduotį. Kol vieni mokiniai pasakoja, kiti žymisi, ką naujo sužinojo (bent 3-4 faktus) iš klasės draugų pasakojimo.
4. Kelionės pabaigoje mokiniai dalijasi atradimais - žodžiu arba www.padlet.com programėlėje.
5. Galimas partęsimas: kiekviena grupė paruošia 4-5 klausimus iš savo pristatymo. Naudojant www.kahoot.com ar kitą programėlę paruošiama trumpa viktorina iš visų grupių klausimų. Nugalėtojai apdovanojami.

Pilietiškumo
Skaitmeninė