veiksmas-mieste_57_01671012663-fe0de2225dea8fbf33bae85fa3b304c3.jpg

• Anglų k.
  • Antakalnio g. 17
  • 45 min

Kas vyksta ten, kur esu?

Pamoka skirta įtvirtinti esamojo tęstinio laiko vartojimą, žinias pritaikyti praktiškai.

Mokiniams įsikūrus parke ar kitoje patogioje vietoje, stebint aplinką ir praeivius, atliekamos kūrybinės užduotys,- gramatinės konstrukcijos bandomos pritaikyti praktiškai vaikams kasdienėje ir natūralioje aplinkoje.

Vartoti esamąjį tęstinį laiką veiksmams vykstantiems esamoje vietoje natūralioje aplinkoje

Mokytoja vaikams pristato temą ir pamokos tikslą. Klasė keliauja ir įsikuria parke. Pasikartojamos esamojo tęstinio laiko vartojimo taisyklės, sudarymą (naudojamos mokomosios kortelės).Atliekama kūrybinė užduotis:

Skiriamos 5-7 minutės, per jas reikia sukurti kuo daugiau teigiamų ir neigiamų (bent 3 privalomi) sakinių vartojant esamąjį laiką, apie tai, ką mato (arba nemato) aplink vykstant. Mokiniai suskirstomi po du, vienas kitam perskaito savo sukurtus sakinius.Tai tarsi žaidimas, kurio laimėtojas yra tas mokinys, kuriam liko nors vienas sakinys, nepasikartojantis pas kitus klasės draugus. Pamokos pabaigai, rašto darbo užduotis - mokiniai turės parašyti laišką mamai ir tėčiui apie tai, ką jie dabar veikia. Laiške teisingai panaudos pateiktus žodžius, pritaikys esamąjį tęstinį laiką.

Pamokos pabaigai - refleksija ir aptarimas.

Rašytinio teksto kūrimas, esamasis tęstinis laikas

Antakalnio seniūnija, Antakalnio g. 17