vilnius-per-amzius_57_01715843908-63d57f4f39414b390ecb05beae750afc.jpg

• Istorija,
    Anglų k.
  • Arsenalo g. 1

Ar skiriasi tavo ir prosenelių Vilnius?

Mokiniai gali įvertinti tik dabartį ir kaip Vilnius atrodo šiandien. O kokį Vilnių atsimena jų tėvai ir seneliai? Kokį galėjo matyti proseneliai ir proproseneliai?

Pamokos metu mokiniai turės galimybę atrasti savo miestą iš naujo, žvelgiant į pažįstamus objektus iš šiandienos ir gilios praeities perspektyvos. Moksleiviai grupėse sutaria, kuriuos Vilniaus objektus tyrinės, tuomet keliauja į miestą ir juos fotografuoja „šiandien“.

Internete suranda vaizdus, kaip tie patys objektai atrodė anksčiau. Sukuria pristatymą su objektų palyginimais bei pasakojimą anglų kalba.

Nuotrauka iš „Go Vilnius“ tinklapio.

Skatinti domėtis Vilniaus istorija, praturtinti anglų kalbos žodyną.

1. Mokiniai grupėmis pasirenka Vilniaus miesto objektus, kuriuos lygins „šiandien" ir „seniai“.
2. Grupelės keliauja po miestą ir fotografuoja pasirinktus objektus.
3. Grįžę suranda objektų senus atvaizdus. Parengia tyrimo pristatymą (plakatą arba „PowerPoint“ prezentaciją) ir pasakojimą, kaip objektai pasikeitė.
5. Darbą pristato klasės draugams.

Gyvenamoji aplinka

Senamiesčio seniūnija, Arsenalo g. 1