kuriame-gamtini-kliuciu-labirinta_57_01719470957-79a1ffbc2121964ac2d55ea5cdc20dd5.jpeg

Kuriame gamtinį kliūčių labirintą

Pamoką sukūrė - Aurelija Statino
  • Fizinis ugdymas,
    Pradinis ugdymas
  • Gerovės parkas
  • 45 min

Ar smagu judėti lauke?

Nuotykių kupina pamoka, kurios metu vaikai kuria savadarbį kliūčių labirintą, kurį sudaro fizinį pasirengimą, koordinaciją ir reakciją lavinantys elementai.

Mokiniai grupėmis iš gamtoje esančių daiktų (akmenukų, pagaliukų ir t.t.) sudaro kliūčių labirintus ir patys juos įveikia. Pradinukai mokysis kartu su komanda atlikti kūrybinę užduotį, patirs džiaugsmą ir emocinį pasitenkinimą. Užduotis skatina rungtyniauti su draugais, tai garantuoja azartą ir gerą nuotaiką!

Mokiniai ugdysis komunikavimo, kūrybiškumo, pažinimo, emocines ir sveikos gyvensenos kompetencijas.

Reikalingos priemonės: įvairūs gamtos augalai, daiktai (akmenukai, šakelės, rąstai, lapai, medžiai).

Pamoka gali vykti bet kuriame artimiausiame parke.

Nuotrauka rasta per „Google“ paiešką.

Dirbant komandomis, sukurti kliūčių labirintą, judėti gamtoje.

1. Pasiruošimas pamokai. Prieš išvykstant už mokyklos ribų, prisimename saugaus elgesio taisykles ir aptariame pamokos temą bei planą.

2. Įvadas. Atvykus į vietą, mokytoja mokiniams pasiūlo atspėti pamokos užduotį. Vėliau pristato užduotį.

3. Užduoties atlikimas. Mokinius daliname į 2-3 komandas. Kiekviena komanda sukuria labirintą naudodama gamtoje esančius daiktus. Visos komandos įveikia visus labirintus. Mokiniai rungiasi, kuri komanda įveiks labirintą greičiausiai.

4. Refleksija. Įspūdžių aptarimas.

Fizinis ugdymas: gamta ir judėjimas

Naujosios Vilnios seniūnija, Gerovės parkas