gamtos-lobiu-paieska-sapiegines-pazintiniame-take_57_01709072643-d6be44af8528743aa9f141b6660e2bcd.jpg

Gamtos lobių paieška Sapieginės pažintiniame take

Pamoką sukūrė - Inga Šližė
  • Gamta,
    Pradinis ugdymas
  • Žolyno g. 35

Kokių turtų yra gamtoje?

Pamokos metu mokiniai aptaria, kas yra gamtos lobiai, kad jie yra šalia mūsų, tereikia pastebėti. Vaikai ieško užduoties lape pavaizduotų „lobių“ Sapieginės pažintiniame take arba artimiausiame miške, parke.

Iš surastų medžiagų sukuria paveikslėlį ir sugalvoja jam pavadinimą. Mokiniai diskutuoja, kodėl reikia saugoti ir tausoti gamtą.

Pamokoje ugdomas pastabumas, aktyvus domėjimasis aplinka, kūrybiškumas, darbo grupėje įgūdžiai.

Skatinti mokinius tausoti supančią gamtą, domėtis jos turtais.

1. Mokiniams pristatoma pamokos tema.
2. Minčių lietus. Mokytojas klausia vaikų, kas yra gamtos lobiai ir kuriuos iš jų galima rasti Lietuvos miškuose.
3. Mokiniai susiskirsto į grupes. Kiekviena grupė gauna po užduoties lapą ir dėžutę.
4. Mokiniai grupėmis atlieka užduotį - per paskirtą laiką surenka užduoties lape pavaizduotas gamtines medžiagas, iš jų kuria paveikslėlį, sugalvoja jam pavadinimą.
5. Atliktą užduotį grupės pristato klasės draugams.
6. Refleksija.

Augalai. Gamtinės medžiagos