sekmingas-pristatymas-kaip-kalbeti-kad-mus-suprastu_57_01727083714-b81176788bffb17b16f1eb55e52c3eaa.jpg

Sėkmingas pristatymas - kaip kalbėti, kad mus suprastų?

Pamoką sukūrė - VILNIUS TECH Kūrybinių industrijų fakultetas
  • Karjera,
    Gyvenimo įgūdžiai
  • Trakų g. 1
    Įmonės atstovas

Kaip kalbėti per pristatymą, kad būtų aišku?

Paskaitoje bus kalbama, kaip sukurti įdomią ir įtraukiančią prezentaciją, kuri suteiktų pasitikėjimo kalbančiuoju ir atskleistų kompetencijas bei žinias.

Paskaitoje bus dalinamasi viešojo kalbėjimo patarimais, pagrindiniais "triukais", padėsiančiais įveikti jaudulį ir scenos baimę.

Tema naudinga kiekvienam, kuriam tenka bent retsykiais kalbėti prieš auditoriją ir pristatyti tam tikrą temą ar savo darbą. Būsimiems studentams tiesiog privalu susipažinti su pagrindiniais sėkmingo pristatymo elementais, kurie padės universitete bei tolesnėje karjeroje. Lektorė dalinsis asmenine viešo kalbėjimo ir dėstymo patirtimi, naudingais patarimais, tad tikrai nebus nuobodu! Laukiame Jūsų paskaitoje!
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Supažindinti mokinius su pagrindiniais sėkmingo viešo kalbėjimo ir prezentacijų kūrimo principais, kurie padės jaustis užtikrintai, įveikti scenos baimę ir efektyviai perduoti informaciją auditorijai.

Įvadas į temą (10 min.)

Pagrindiniai sėkmingo pristatymo elementai (10 min.)

Viešojo kalbėjimo technikos (25 min.)

Kaip įveikti jaudulį ir scenos baimę? (10 min.)

Praktinis užsiėmimas (25 min.)

Apibendrinimas ir diskusija (10 min.)

Savęs pažinimas ir asmeniniai tobulėjimo tikslai. Santykiai ir bendradarbiavimas

Senamiesčio seniūnija, Trakų g. 1