biblijos-archetipai-gatves-poezijoje_57_01673812902-8c3830e04834a50507ba2f6140f8c5c6.jpg

Biblijos archetipai gatvės poezijoje

Pamoką sukūrė - Ugnė Ligeikė
  • Lietuvių k. ir literatūra
  • Švitrigailos g. 29, Menų fabrikas Loftas

Kodėl Bibliniai pasakojimai aktualūs?

Pamokoje mokiniai sukurs gudrų ir žaismingą autorinį pasirinkto žanro ir stiliaus tekstą aktualia tema, kurį pristatys slemo varžybose. Kurdami tekstą išradingai panaudos bent du biblinius įvaizdžius arba situacijas ir pasiruoš tekstą pristatyti ekspresyviai (kaip trumpą performansą), atliks jį prieš auditoriją.

Pamokai reikėtų rinktis erdvę, kuri mokiniams leistų pasijusti laisviems, asocijuotųsi su smagiu vakaru bičiulių kompanijoje: Menų fabrikas Loftas, Dūmų fabrikas, Peronas ir kt.

Pamokos autoriai: lietuvių kalbos mokytoja Ugnė Ligeikė, teatro mokytojas metodininkas Gintaras Tubelis.

Sukurti sumanų tekstą pasirinkta tema, susirungti gatvės poezijos (slemo) varžybose.

UŽDUOTIS
Individualiai paruoškite pasirinkto žanro ir stiliaus tekstą Jums aktualia tema, tekste sumaniai panaudokite bent du Biblijos simbolius, herojus ir/arba situacijas, pasiruoškite tekstą ekspresyviai ir įtikinamai perskaityti.

INTEGRUOTA PAMOKA
Integruotos pamokos metu vyksta gatvės poezijos varžybos, tekstų komentavimas, aptarimas ir vertinimas.
Klasės draugai vertina atlikto darbo kokybę, teksto išradingumą, aktualumą, atlikėjo ekspresyvumą, autorinio kūrinio sąsajų su pasirinktu bibliniu pasakojimu, vaizdiniu ar herojumi pagrįstumą.
Galutinis vertinimas susideda iš mokinių ir mokytojų suminio vertinimo.

Biblijos įvaizdžiai literatūroje

Naujamiesčio seniūnija, Švitrigailos g. 29, Menų fabrikas Loftas