papasakok-man-apie-lietuvos-valstybes-atkurimo-diena_57_01674585249-f9731c1912621195144cc71f499c3787.jpeg

Papasakok man apie Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

Pamoką sukūrė - Gabija Baravickaitė
  • Lietuvių k. ir literatūra
  • Pilies g. 26

Kuo svarbi Vasario 16-oji?

Mokiniai susipažįsta su Vasario 16-osios dienos įvykiais, kuo svarbi Lietuvai ši diena. Mokiniai atlieka pažintinę veiklą ir užduotis, susijusias su Vasario 16-ąja, sukuria pasakojimus, remiantis simboliais.

Pamoka vyksta prie Signatarų namų, Pilies g. 26, kuriuose 1918 m. vasario 16 d. buvo pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės aktas.

Supažindinti mokinius su Vasario 16-osios dienos įvykiais, Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Ugdyti pilietiškumo įgūdžius.

Mokiniai susipažįsta su trumpa istorija apie Vasario 16-ąją, pažinimo metu apžiūri iš lauko Signatarų namus, kuriuose buvo pasirašytas Nepriklausomybės Aktas.
Atliekama praktinė užduotis - spalvindami piešinius, susijusius su Lietuvos simbolika, mokiniai susipažįsta ir išmoksta simbolių pavadinimus, jų svarbą Lietuvai. Sukuria trumpą pasakojimą apie Lietuvos simbolius ir jų svarbą šaliai.

Pilietiškumo

Vasario 16-oji ir pasakojimo kūrimas