romano-altoriu-sesely-veikejai-psichologo-kabinete_57_01673813029-91720441fac4feb61cc17e394217a1a1.png

Romano „Altorių šešėly“ veikėjai psichologo kabinete

Pamoką sukūrė - Ugnė Ligeikė
  • Lietuvių k. ir literatūra
  • A. Vivulskio g. 2A, Vilniaus pedagoginė psichologinė tarnyba

Kaip taikyti nesmurtinės komunikacijos modelį siekiant susikalbėjimo ir asmenybės brandos?

Pamokoje mokiniai sukurs romano „Altorių šešėly“ personažų susitikimo situacijos inscenizacijas, paremtas veikėjų psichologiniais portretais; išmoks konstruktyviai spręsti konfliktus - inscenizuotame veikėjų pokalbyje taikys nesmurtinės komunikacijos modelį; atliks inscenizuotą susitikimo su psichologu pokalbį scenoje.

Pamokos autoriai: teatro mokytojas metodininkas Gintaras Tubelis ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ugnė Ligeikė.

Sukurti inscenizuotą romano „Altorių šešėly“ personažų pokalbį su psichologu.

UŽDUOTIS
Dirbdami grupėmis sukurkite psichologo klausimus ir romano veikėjų atsakymus, kurie remtųsi konkrečių veikėjų asmenybės ir tarpusavio santykių analize bei Nesmurtinės komunikacijos pokalbio modeliu. Pristatykite veikėjų ir psichologo pokalbio inscenizaciją.

INTEGRUOTA PAMOKA
Integruotos pamokos metu vyksta skirtingų seansų psichologo kabinete pristatymai, komentavimas, aptarimas ir vertinimas.
Mokiniai pristato psichologo kabinete vykstančius pokalbius, veikėjų psichologinius portretus, personažų tarpusavio santykių dinamiką.
Klasės draugai vertina atlikto darbo analizės kokybę, įžvalgų originalumą.
Galutinis vertinimas susideda iš mokinių ir mokytojų suminio vertinimo.

V. Mykolaičio-Putino romanas „Altorių šešėly“

Naujamiesčio seniūnija, A. Vivulskio g. 2A, Vilniaus pedagoginė psichologinė tarnyba