integruota-pamoka-susipazinkime-su-vingio-parko-medziais_57_01720105442-9c159f96490c7f4bd8a92abb3b668e3f.png

Medžių įvairovė Vingio parke

Pamoką sukūrė - Jolanta Andrijauskaitė
  • Biologija,
    Matematika,
    Anglų k.
  • Vingio parkas

Kokia yra Vingio parko medžių įvairovė?

Vingio parkas - pats didžiausias ir populiariausias Vilniaus miesto parkas. Pamokoje mokiniai susipažįsta su čia augančiais medžiais: sužino, kaip atpažinti medžius naudojantis programėle „Lens", renka įvairius jų duomenis, išmoksta ir užrašo pavadinimus anglų kalba, pristato gautus rezultatus, padaro išvadas.

Atliekant užduotis ugdomas mokinių pastabumas, lavinami skaičiavimo, darbo grupėje įgūdžiai.

Priemonės: išmanusis telefonas ir matavimo prietaisas (bent po vieną mokinių grupei), užduočių lapai, rašikliai.

Pamoką kūrė biologijos mokytoja Dalia Vėželienė, matematikos mokytoja Galina Malakauskienė ir anglų kalbos mokytoja Jolanta Andrijauskaitė.

Paveikslėlio autoriai Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos 5b klasės mokiniai, 2024 m.

Išsamiai susipažinti su medžiais.

1. Nuvykę į Vingio parką, mokiniai ir mokytojas diskutuoja apie medžių įvairovę.
2. Mokiniai susiskirsto grupėmis po 4-6, kiekviena grupė gauna užduočių lapą.
3. Aptariamos užduočių atlikimo taisyklės, paskiriamas susitikimo laikas ir vieta.
4. Grupės pristato darbo rezultatus. Diskutuojame, kokių medžių auga daugiausiai ir kurių medžių apimtys yra didžiausios nustatytoje tako atkarpoje. Patikriname, ar teisingai atliktos matavimo vienetų ir anglų kalbos užduotys.
5. Refleksija.

Skaitmeninė