matematika_1673019422-d144772ca4c93b5cf8483f5aeb65073b.jpg

• Matematika,
    Anglų k.
  • Ozo g. 37

Ar moki skaičiuoti žaisdamas?

Integruota matematikos, anglų kalbos ir dailės pamoka: mokiniai žaisdami matematinius žaidimus, kurie yra smagūs, lengvi ir nereikalaujantys pasiruošimo, bei kurdami kompozicijas iš gamtinių medžiagų, įtvirtins skaičius iki 100.

Per žaidimus įtvirtinti skaičius nuo 1-100 (lietuviškai ir angliškai).

Mokiniai jau turi mokėti skaičius iki 100 angliškai.
Artimiausiame šalia ugdymo įstaigos esančiame parke, skvere ar žaidimų aikštelėje vaikai suskirstomi į grupes po 5 (arba mokytojo nuožiūra).
Pirma užduotis – surasti 100 vienodų daiktų (akmenukų, kankorėžių ir pan.) ir suskirstyti juos dešimtimis.
Atlikę šią užduotį, mokiniai sudeda daiktus pagal mokytojo/s nurodytą skaičių (pvz. 22; 35 arba keturios dešimtys ir keturi vienetai arba sudėkite 42+3).
Po to skaičiuoja angliškai 1-100 ir žaidžia žaidimą 100 (one hundred). Mokiniai sustoja ratu ir skaičiuoja iki šimto dešimtimis (ten; twenty). Žaidėjas įvardinęs one hundred - atsitupia. Laimėtojas - likęs stovėti mokinys. Kitas žaidimo variantas – skaičiuoti po penkis (five; ten, fifteen).

Paskutinė užduotis - iš surinktų gamtinių medžiagų atskirose grupėse sukurti kompoziją ir trumpai angliškai papasakoti apie savo sukurtą darbelį. Galima išrinkti labiausiai patikusią kompoziciją ir ją aptarti.

Skaičiai 1-100

Šeškinės seniūnija, Ozo g. 37