zodi-sugalvok-suskaiciuok-ir-pasportuok_57_01719039015-1725d4ea723abb4f5414d53d1830766e.jpg

Žodį sugalvok, suskaičiuok ir pasportuok

Pamoką sukūrė - Jurgita Duškinienė
  • Fizinis ugdymas,
    Matematika,
    Lietuvių k. ir literatūra
  • Lakštingalų g. 8
  • iki 45 min

Ką galima išskaityti iš automobilių valstybinių numerių?

Šalia kiekvienos ugdymo įstaigos arba netoliese galima yra automobilių stovėjimo aikštelių. Vaikams labai patinka apžiūrinėti automobilius, juos lyginti. Tad ši pamoka vaikams bus tikrai įdomi!

Užduoties esmė - užsirašyti keletą matomų automobilių valstybinių numerių, iš jo raidžių sugalvoti po žodį pateikta tema, numeryje esančius skaitmenis sudėti. Gautas rezultatas - fizinių pratimų skaičius, kuriuos vaikai atlieka čia pat lauke.

Pamokos metu vaikai praplės aktyvųjį žodyną, gerins skaičiavimo įgūdžius ir stiprins savo kūną. Pradinukai mokysis bendradarbiauti, nes tai yra grupinė užduotis.

Iliustracija rasta internete.

Plėsti aktyvųjį žodyną, gerinti skaičiavimo įgūdžius, stiprinti savo kūną.

1. Klasė keliauja iki artimiausios automobilių stovėjimo aikštelės.
2. Vaikai suskirstomi grupelėmis, kiekviena grupelė išsirenka po 3 automobilių valstybinius numerius. Juos užsirašo į lapelius.
3. Visi saugiai grįžta į mokyklos kiemą, įsikuria pavėsinėje.
4. Grupelės garsiai skaito automobilių valstybinių numerių raides. Iš tų raidžių vaikai galvoja po žodį pateikta tema.
5. Garsiai skaitomi automobilių valstybinių numerių skaitmenys. Grupelės juos sudeda ir pasako gautą gautą rezultatą.
6. Vaikai sugalvoja fizinį pratimą ir jį atlieka tiek kartų, koks buvo sudėtų skaitmenų rezultatas.
7. Visi pasidžiaugia sėkmingai atlikta užduotimi.

Skaitmeninė

Skaičiai ir skaičiavimai. Skaitytojo ugdymas