gamtos-garsu-imitavimas_57_01724327592-8a1251cf1b35f03d57ae24cece28012c.png

• Kasparas Bekešas wooden sculpture
  • 45 min

Ką girdi aplink?

Klasė keliauja gamtoje, atidžiai klausosi aplinkos garsų ir bando juos imituoti savo balsu. Atlikdami užduotis, mokiniai lavina klausą, balsą, dėmesingumą. Klausosi ir mėgdžioja paukščių balsus. Pamoką užbaigia smagiu muzikiniu žaidimu.

Pamoka gali vykti pievelėje šalia Kasparo Bekešo medinės skulptūros (medžiagoje pateiktas žemėlapis) arba kitoje vietoje, kur girdisi ne tik miesto triukšmas, bet ir gamtos garsai. Mokytojui pamokos metu reikalingas išmanusis telefonas, mokiniams - rašikliai.

Iliustracija pamokos autorės.

Lavinti klausą, muzikinę atmintį, balsą.

1. Atvykstama į vietą, mokytoja pristato pamokos temą, užduoda pirmuosius klausimus mokiniams.
2. Žaidžiamas žaidimas „Aplinkos garsų BINGO“, mokiniai stengiasi išgirsti ir balsu imituoti kortelėse įvardintus garsus.
3. Mokytoja per išmanųjį telefoną pademonstruoja kaip skamba skirtingi paukščių balsų pamėgdžiojimai, mokiniai juos atkartoja.
4. Žaidžiamas muzikinis žaidimas „Du paukštukai“.
5. Refleksija.

A3. Dalyvauja muzikiniame ir kultūriniame gyvenime. B1. Improvizuoja muzikinius darinius.

Senamiesčio seniūnija, Kasparas Bekešas wooden sculpture