pavasaris-per-pojucius_57_01718977279-0d5c1660313cd9a782205046897c25d4.jpg

Anglų k.,
    Pradinis ugdymas
  • Vingio parkas

Kaip įvardinti pojūčius anglų k.?

Anglų k. pamoka pradinukams, kurios metu vaikai išmoks įvardinti pojūčius ir kūno dalis, kuriomis jaučiame pasaulį. Atlikdami užduotį, moksleiviai tyrinės aplinką per penkis pojūčius, aptars savo patirtis grupėse.

Mokiniai įtvirtins dalykines žinias, ugdys komandinio darbo įgūdžius, mokysis dėmesio sutelkimo, empatijos.

Pamoka sukurta Vingio parke, bet gali būti pritaikoma bet kurioje gamtinėje aplinkoje.

Iliustracija iš https://shorturl.at/4V7VQ „CreativeCommons“ licencija.

Išmokti naujų anglų k. žodžių, tyrinėti aplinką per pojūčius.

1. Klasė atvyksta į pamokos vietą. Mokytojas primena atsakingo elgesio gamtoje ir grupėje taisykles.
2. Aptariamas kiekvienas iš penkių pojūčių: regėjimas, klausa, uoslė, skonis, lietimas. Pojūčiai įvardinami anglų kalba.
3. Mokytojas supažindina mokinius su kūno dalių, kurios dalyvauja pojūčiuose, pavadinimais anglų kalba. (atlikti užduočių lapą)
4. Visi kartu sąmoningai tyrinėja aplinką ir aptaria, kokie pojūčiai padeda ją suprasti, pvz. kvepia gėlė, čiulba paukščiai, žalia pieva.
5. Mokiniai užpildo užduočių lapus ir įteikia mokytojui.
6. Apibendrinimas, refleksija: ką naujo sužinojo, kas nustebino.

Five Senses

Naujamiesčio seniūnija, Vingio parkas