prekiu-keliais_57_01724609468-efdffea7a8fa984b982590ca603d8597.png

• Pradinis ugdymas,
    Gyvenimo įgūdžiai
  • Ateities g. 91, Vilnius

Iš kur atkeliauja prekės?

Ar žinote, kelių skirtingų šalių produktai yra jūsų šaldytuve, arba iš kur atkeliavo svetainės baldai? Padiskutuokime apie tai su mokiniais!

Pamokos metu mokiniai susipažįsta su prekės keliu nuo užsakymo iki parduotuvės lentynos, prekių kilmės ypatumais. Parduotuvėje atlieka grupinę užduotį, kurios metu tyrinėja skirtingų prekių kilmę, fiksuoja informaciją. Gautus rezultatus apibendrina. Užtvirtinimui galima skirti namų darbą - įvertinti, kokios kilmės produktai yra namų šaldytuve.

Pirma pamokos dalis vyksta klasėje, užduotis atliekama artimiausioje parduotuvėje. Prieš einant į parduotuvę, rekomenduojama iš anksto su parduotuvės administracija suderinti numatomą mokymosi veiklą ir vaikų skaičių.

Iliustracija pamokos autorės.

Sužinoti apie prekės kilmę, atlikti praktinę tiriamąją užduotį parduotuvėje.

1. Mokytojas, naudodamasis skaidrėmis, papasakoja mokiniams apie prekės kelią nuo užsakymo iki parduotuvės lentynos.
2. Diskusija apie prekių kilmės ypatumus, kainos ir kokybės santykį.
3. Klasė keliauja į artimiausią parduotuvę, kur vaikai grupėmis atlieka tiriamąją užduotį: skirtinguose skyriuose tikrina prekių kilmę, stebėjimus pasižymi užduočių lape.
4. Grupės pristato gautus rezultatus, atsako į pateiktus klausimus.
5. Pamokos gale atliekama refleksija.

Ekonominiai procesai artimiausioje aplinkoje, verslas ir verslumas.

Fabijoniškių seniūnija, Ateities g. 91, Vilnius